Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Specjalista ds. Rekrutacji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta pracy w firmie Probet Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-15


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Probet Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie
Obszar zatrudnienia
HR/kadry
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- ZAKRES OBOWIĄZKÓW : ~ Realizacja procesów rekrutacyjnych ~ Aktywne pozyskiwanie kandydatów ~ Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej, raportowanie. ~ Utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami wspierającymi zatrudnienie. ~ Publikacja ogłoszeń, sieć,urzędy, instytucje. ~ Budowanie wewnętrznej bazy danych.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- WYMAGANIA : ~ Orzeczenie o niepełnosprawności. ~ Samodzielność i dobra organizacja pracy. ~ Doświadczenie w branży HR oraz prawo jazdy kat. ,,B". ~ Dobra znajomość pakietu ,,Office'' oraz obsługa urządzeń biurowych. ~ Umiejętność odnajdywania alternatywnych rozwiązań, kreatywność.
Dodatkowe informacje
- OFERUJEMY : ~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku . ~ Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne . ~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. ~ Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia już na starcie. ~ Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon. ~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427, adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o przesłanie swojego CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).