Serwis bez barier

Pracownik Restauracji

Oferta pracy w firmie AmRest sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-14

Nazwa firmy
AmRest sp. z o.o.

Lokalizacja
Reda, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Gastronomia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Twoje zadania: - Obsługa klienta i dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King - Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. przygotowywanie produktów Burger King według standardów - Praca w zespole i udział w realizacji celów restauracji - Poznanie pracy na każdym stanowisku w restauracji
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Nasze oczekiwania - Otwartość i komunikatywność - Pozytywna energia i pomysłowość - Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie - Wyznaczanie ambitnych celów - Umiejętność pracy w zespole - Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana
Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i współpracę w grupie, chętnie angażujesz się w wykonywane zadania, masz niespożytą energię i głowę pełną pomysłów - dołącz do zespołu Burger King! ///////////////////////////Nasza oferta - Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca - Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju - Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów - Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego - Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb - Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy