Serwis bez barier

Zatrudnimy Panie z orzeczeniem do sprzątania w Koronowie

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-14

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Koronowo, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy Panie, z orzeczeniem do sprzątania - utrzymania czystości pomieszczeń na terenie Koronowa. ** MILE WIDZIANE osoby na emeryturze z orzeczeniem o niepełnosprawności; Możliwa praca na zmiany: popołudniowe lub poranne, godziny do ustalenia. Nie wymagamy doświadczenia w tego typu pracy. Oczekujemy: niekaralności, dokładności, chęci do pracy, sumienności i dobrej organizacji pracy własnej. Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku jest mile widziane. Oferujemy: pracę na pełen etat, z umową o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę zmianową, przeszkolenie oraz niezbędny do pracy sprzęt i zapewniamy miłą atmosferę. Kontakt: 724 001 777 . Więcej informacji: 725 010 919. Osoby chętne do pracy prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Możliwy także kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Nie wymagamy doświadczenia w tego typu pracy. Oczekujemy: niekaralności, dokładności, chęci do pracy, sumienności i dobrej organizacji pracy własnej.
Osoby chętne do pracy prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Możliwy także kontakt telefoniczny lub mailowy.