Serwis bez barier

Specjalista ds. obsługi Klienta

Oferta pracy w firmie MARKINF Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-14

Nazwa firmy
MARKINF Sp. z o.o.

Lokalizacja
Warszawa - ZDALNIE, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Informatyka
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Obowiązki: -umieszczanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych -wchodzenie na nowe portale ogłoszeniowe, zakładanie kont i przygotowywanie ofery -odpowiadanie na zapytania Klienta -odpowiadania na nowe zlecenia pojawiające się w serwisach ogłoszeniowych -wyszukiwanie informacji w Internecie -współpraca z innymi firmami w zakresie korzystania z usług np. drukarnia. -wyszukiwanie konkursów np. na wykonanie systemu, logo itp. -tworzenie baz Klientów -analizowanie konkurencji -analiza potrzeb Klientów
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- bardzo dobra znajomość internetu -znajomość zagadnień związanych z stronami internetowymi, sklepami oraz grafiką i marketingiem (szkolenie w ramach tych zagadnień w sytuacji podjęcia pracy) - umiejętność tworzenia oferty pod danego Klienta - szybkie uczenie się w celu zapoznania się z ofertą firmy w celu przedstawiania Klientom -umiejętność dotarcia na nowe rynki Klientów -Znajomość pakietu Offeice - Komunikatywność -poprawna pisownia -Samodzielność -Uczciwość i zaangażowanie
Dodatkowe informacje
Praca zdalna