Serwis bez barier

Agent ochrony - obiekt logistyczny w Łomiankach

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-11-13

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Miejsce pracy: Łomianki Region: Mazowieckie Firma poszukuje osób w charakterze: Agenta ochrony obiekt logistyczny w Łomiankach Szukamy osób pełnych energii, dla których praca w zespole jest przyjemnością i możliwością finansowej realizacji swoich zainteresowań Zakres czynności: - kontrola ruchu osobowego - obsługa monitoringu
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekujemy: - gotowości do pracy - niekaralności - umiejętności W zamian oferujemy: - długotrwałą współpracę - komfortowe warunki w renomowanej placówce - atrakcyjny system płacy - stawka 13,00 zł/h brutto - praca w zgranym i zaangażowanym zespole - system ochrony 24/48 - obiekt: logistyczny Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 603 150 674, 885 818 808 w godzinach 8-16 lub osobiście biuroAleja Solidarności 117 (budynek, w którym znajduje się Kino "Femina" - wejście od Jana Pawła II), pokój 101 na I piętrze w godzinach 8-16 codziennie od poniedziałku do piątku. Simply Service wpis do agencji zatrudnienia nr 10706 [oferta pracy tymczasowej].