Serwis bez barier

Poszukujemy na stanowisko: AGENT OCHRONY GALERII HANDLOWEJ

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-11-13

Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Miejsce pracy: Warszawa Region: Mazowieckie Poszukujemy na stanowisko: AGENT OCHRONY GALERII HANDLOWEJ MIEJSCE: Warszawa - Ursynów w stronę Piaseczna Elastyczny grafik, możliwość pogodzenia szkoły i pasji z pracą OFERUJEMY Stawkę od 11,50 zł netto/h System ochrony dzienny Miłą atmosferę w pracy
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna, Niekaralność Chęci do pracy Zapraszamy wszystkich bez doświadczenia przeszkolimy Tel.885 818 808, 667 998 304