Serwis bez barier

Zatrudnimy osoby do sprzątania, z orzeczeniem-Człuchów

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-13

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Człuchów, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Poszukujemy Pań chętnych do pracy na stanowisku Pracownik serwisu sprzątającego, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, do Człuchowa. * Mile widziane osoby na emeryturze; Praca dotyczy utrzymania czystości obiektów na terenie Człuchowa. Praca jest na cały etat, z umową o pracę, na zmiany poranne i/lub popołudniowe, a godziny do ustalenia. Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat, pracę zmianową, przeszkolenie (doświadczenie nie jest wymagane), narzędzia niezbędne do pracy i miłą atmosferę w pracy. Oczekujemy: Rzetelności, sumienności, dokładności, niekaralności i dobrej organizacji pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie tu CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Możliwy również kontakt mailowy.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekujemy: Rzetelności, sumienności, dokładności, niekaralności i dobrej organizacji pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie tu CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Możliwy również kontakt mailowy.