Serwis bez barier

Sprzątanie w Ostaszewie, osoby z orzeczeniem

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-10

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Ostaszewo, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy do sprzątania w Ostaszewie osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Utrzymanie czystości obiektów, zgodnie z zaleceniami. Praca zmianowa, godziny do ustalenia. Oferowane są: -umowa o pracę na pełen etat, -praca zmianowa, -przeszkolenie (nie wymagamy doświadczenia), -sprzęt niezbędny do pracy i miła atmosfera; Oczekuje się: Sumienności, dokładności, niekaralności i dobrej organizacji w pracy; Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania tu CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekuje się: Sumienności, dokładności, niekaralności i dobrej organizacji w pracy;
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania tu CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.