Zatrudnimy osoby z orzeczeniem do ochrony w Zblewie i okolicach

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-10

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Zblewo, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Ochrona
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy osoby do ochrony - stróżów w Zblewie i okolicach, posiadających ORZECZENIE o stopniu niepełnosprawności. * Mile widziane osoby na emeryturze, mające taki dokument; Praca na pełnym etacie, na zmiany, z zaoferowanym przeszkoleniem (nie wymagamy doświadczenia) i umundurowaniem. Oczekujemy: Dyspozycyjności, niekaralności, dobrej organizacji i zaangażowania; Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie tu CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji lub o kontakt telefoniczny.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Oczekujemy: Dyspozycyjności, niekaralności, dobrej organizacji i zaangażowania;
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie tu CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji lub o kontakt telefoniczny.