Serwis bez barier

Zatrudnimy do sprzątania, też na emeryturze z orzecz

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-10

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
atrudnimy do sprzątania Panie z orzeczeniem o niepełnosprawności, także te na emeryturze, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, w różnych lokalizacjach na terenie Bydgoszczy. *MILE WIDZIANE OSOBY NA EMERYTURZE, Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI; Oferujemy pracę na zmiany (poranne lub popołudniowe), na pełnym etacie, z umową o pracę, przeszkolenie, niezbędne do pracy akcesoria i miłą atmosferę w pracy. Chcielibyśmy, aby kandydaci byli chętni do pracy, sumienni i dobrze zorganizowani w pracy. Doświadczenie nie jest wymagane. Kontakt i więcej informacji pod numerami: 725 010 919 lub 724 001 777 ; Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV tu, poprzez portal, z informacją o stopniu niepełnosprawności i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Chcielibyśmy, aby kandydaci byli chętni do pracy, sumienni i dobrze zorganizowani w pracy. Doświadczenie nie jest wymagane.
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV tu, poprzez portal, z informacją o stopniu niepełnosprawności i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.