Serwis bez barier

Zatrudnimy Panią do sprzątania

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-08

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.

Lokalizacja
Nowa Huta (Kraków), małopolskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Zatrudnimy Panią do sprzątania pomieszczeń socjalnych na terenie Cementowni w NOWEJ HUCIE - Kraków. *Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności; Oferujemy pracę zmianową (rano lub wieczorem, godziny do ustalenia, wg grafiku), na pełen etat, przeszkolenie (doświadczenie nie jest wymagane), niezbędny do pracy sprzęt i miłą atmosferę. Kontakt i więcej informacji: 785-006-779 . Osoby, które są zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod wskazany numer lub o przesłanie tu CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
Osoby, które są zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod wskazany numer lub o przesłanie tu CV wraz z informacją o ewentualnym stopniu niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.