Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik serwisu sprzątającego- Inowrocław

Oferta pracy w firmie Inter Group Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-07


Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Inter Group Sp. z o.o.
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Obszar zatrudnienia
Sprzątanie
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
Chętnie zatrudnimy Panie do sprzątania, na teren Inowrocławia, posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Miejsce pracy - Inowrocław: kilka lokalizacji; Praca zmianowa, zmiany ranne i popołudniowe, wg grafiku, godziny pracy do ustalenia. Oferujemy: -pracę na pełen etat, -umowę o pracę, -przeszkolenie - niezbędny sprzęt i miłą atmosferę; Mile widziane doświadczenie w tego typu pracy, ale nie jest ono wymagane. Oczekujemy chęci do pracy, sumienności i dobrej organizacji w pracy Kontakt telefoniczny: 502 614 166 lub poprzez portal. Prosimy przesłać CV przez portal lub mail (z nazwą stanowiska w tytule maila) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji i informacją o posiadaniu orzeczenia.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Mile widziane doświadczenie w tego typu pracy, ale nie jest ono wymagane. Oczekujemy chęci do pracy, sumienności i dobrej organizacji w pracy
Dodatkowe informacje
Prosimy przesłać CV przez portal lub mail (z nazwą stanowiska w tytule maila) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji i informacją o posiadaniu orzeczenia.