Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

płatne szkolenia i staże (1500zł/m-c) dla absolwentów wyższych uczelni

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-09-26

Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Zielona Góra, Nowa Sól, lubuskie
Obszar zatrudnienia
inne (jakie?)
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
W ramach projektu: - poznasz swoje mocne i słabe strony zawodowe, uświadomisz sobie swoje predyspozycje i talenty, - zwiększysz swoją pewność siebie i nauczysz się radzić sobie ze stresem, - poprzez udział w szkoleniach nabędziesz praktycznych umiejętności pożądanych przez pracodawców, - stworzysz profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zostaniesz przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych, - odbywając staż zdobędziesz cenne doświadczenie co ułatwi Ci start zawodowy. Staże zawodowe będą realizowane u pracodawców z regionu w różnych obszarach, m.in. : - Administracja/Praca biurowa, - Obsługa klienta, - Kadry/Płace/Rekrutacja, - Logistyka, - Księgowość/Finanse, - BHP/Ochrona środowiska, - IT, - Inżynieria, - Reklama/PR/Marketing, - Transport/Spedycja.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, inna

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
Obecnie, w związku z realizacją projektu staży współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, poszukujemy osób, które: - ukończyły studia licencjackie bądź magisterskie, - są w wieku 21 - 29 lat, - aktualnie nie pracują, nie szkolą się i nie kształcą w trybie stacjonarnym, - mieszkają w Zielonej Górze lub na terenie powiatu zielonogórskiego i nowosolskiego, - posiadają orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie o stanie zdrowia lub opinię wydaną przez lekarza w przypadku osób z zaburzeniami psychicznymi, - nie mają doświadczenia i chcą je zdobyć. Jeżeli ten opis pasuje do Ciebie - zgłoś się do nas! Oferujemy: - 3-miesięczny płatny staż zawodowy z możliwością zatrudnienia, - stypendium stażowe w wysokości 1500zł. netto/miesiąc, - bezpłatne szkolenia zawodowe, w tym szkolenie komputerowe z możliwością uzyskania certyfikatu ECDL, - indywidualne wsparcie psychologiczne, - spotkania z pośrednikiem pracy, doradcą zawodowym i psychologiem, Wszystkie formy wsparcia realizowane są w budynku dostępnym architektonicznie dla osób niepełnosprawnych. W ramach projektu: - poznasz swoje mocne i słabe strony zawodowe, uświadomisz sobie swoje predyspozycje i talenty, - zwiększysz swoją pewność siebie i nauczysz się radzić sobie ze stresem, - poprzez udział w szkoleniach nabędziesz praktycznych umiejętności pożądanych przez pracodawców, - stworzysz profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zostaniesz przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych, - odbywając staż zdobędziesz cenne doświadczenie co ułatwi Ci start zawodowy.
Dodatkowe informacje
Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w projekcie jest spełnienie wymienionych wymagań. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Ilość miejsc ograniczona! Udział w projekcie jest bezpłatny! Więcej informacji: www.startzawodowy.pl, tel. tel. kom. 534 366 344