Serwis bez barier

Sortowanie surowców wtórnych

Oferta pracy w firmie

Data dodania: 2017-09-25

Lokalizacja
Kraków, małopolskie
Obszar zatrudnienia
Produkcja
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- praca przy taśmie, - sortowanie surowców wtórnych (butelek plastikowych, kartonów, puszek), - praca w systemie zmianowym pon-pt (06:-14:00, 14:00-22:00) w soboty 06:00-14:00
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy: -pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, -zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, -pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych) -wynagrodzenie w wysokości 2500 brutto + premia uznaniowa -możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych -możliwość uzyskania ryczałtu na dojazd do pracy -przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy aplikacja pod nr : 693 370 237