Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Specjalista ds. obsługi klienta

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2017-09-13

Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Mysłowice, śląskie
Obszar zatrudnienia
Praca biurowa
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- obsługa klientów w siedzibie firmy, - dokonywanie oględzin nieruchomości, - prowadzenie dokumentacji fotograficznej i filmowej przedmiotowych nieruchomości, - prezentacja oraz nadzór nad formalnościami związanymi z pośrednictwem w obrocie nieruchomości, - sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej, - przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych, - prowadzenie bazy danych klientów oraz archiwizacja dokumentów.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - wykształcenie min. średnie, - prawo jazdy kat. B, - podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Office, - odpowiedzialność, - dokładność, rzetelność, komunikatywność, - chęć do pracy i rozwoju.
Dodatkowe informacje
Kancelaria Partnerzy dla swojego klienta, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MODEX Małgorzata Wojciechowska, poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta. Oferujemy: - umowę o pracę na cały etat, - pracę w miłym zespole, - przeszkolenie do wykonywania pracy. Opis dodatkowy: Ze względu na realizowany projekt unijny poszukujemy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Aplikacje prosimy wysyłać wyłącznie na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."