Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pracownik budowlany

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2017-09-13

Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Budownictwo
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- wykonywanie prac budowlanych: ściany karton-gips, układanie glazury i terakoty, układnie podłóg (panele ,deski,parkiet,), szpachlowanie, sufity podwieszane, kompleksowe remonty łazienek, malowanie.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- doświadczenia w pracach budowlanych, - organizacja pracy własnej, - umiejętność pracy w zespole, - punktualność, - chęć do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji, - WYSOKA SUMIENNOŚĆ, - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Dodatkowe informacje
Kancelaria Partnerzy dla swojego klienta, KRIS-BUD Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Żukowski, poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik budowlany. Oferujemy: - umowę o pracę na cały etat, - pracę w miłym zespole, - przeszkolenie do wykonywania pracy. Opis dodatkowy Aplikacje prosimy wysyłać wyłącznie na adres mail - rekrutacja@prawo-gdansk.pl Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."