Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Pomoc domowa

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2017-09-13

Aplikuj na tą ofertę

Informacje dotyczące pracodawcy

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY
Zobacz profil pracodawcy

Informacje dotyczące oferty

Dział
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Opieka/gosposia
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- prace porządkowe; - przygotowywanie posiłków; - opieka nad dwójką dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej; - zaprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola / szkoły.
Wymiar i forma zatrudnienia
1/1 - pełen etat, umowa o pracę

Informacje dotyczące preferowanego kandydata

Wymagania
- pozytywne nastawienie do dzieci; - wysoka kultura osobista; - umiejętność podzielności uwagi; - odpowiedzialność; - wysoka sumienność; - brak nałogów; - odporność na stres; - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Dodatkowe informacje
Kancelaria Partnerzy dla swojego klienta, Usługi Parkingowe Władysław Krugły, poszukuje Pomocy domowej. Oferujemy: - umowę o pracę na cały etat. Opis dodatkowy Ze względu na projekt Unijny poszukujemy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Aplikacje prosimy wysyłać wyłącznie na adres mail - rekrutacja@prawo-gdansk.pl Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."