Serwis bez barier

Doradca rynku nieruchomości

Oferta pracy w firmie Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Data dodania: 2017-09-13

Nazwa firmy
Kancelaria Prawno Finansowa PARTNERZY

Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie
Obszar zatrudnienia
Inne umysłowe
Główne obowiązki pracownika na danym stanowisku
- Pozyskiwanie ofert sprzedaży i najmu - Zawieranie umów pośrednictwa - Prezentowanie nieruchomości klientom
Wymiar i forma zatrudnienia

Wymagania
- Wykształcenie min. średnie - Wysoka kultura osobista - Asertywność - Dyspozycyjność i zaangażowanie - Umiejętność organizacji własnego czasu pracy - Prawo jazdy kat. B, własny samochód (warunek konieczny) Mile widziane: - Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Kancelaria Prawno-Finansowa Partnerzy dla swojego partnera Geraszek Nieruchomości poszukuje kandydatów do pracy na terenie Trójmiasta. Oferujemy - Pracę dla ludzi ambitnych, dającą wiele satysfakcji - Szkolenie przygotowujące do pracy oraz stałe wsparcie merytoryczne - Prowizyjny system wynagrodzenia - Rozwój zawodowy - Umowę o pracę po okresie próbnym Opis dodatkowy Ze względu na realizowany projekt unijny poszukujemy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Aplikacje prosimy wysyłać wyłącznie na adres mail - rekrutacja@prawo-gdansk.pl Osoby mające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o dołączenie skanu orzeczenia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."