Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Znasz niepracującą kobietę z Aspergerem? Ta blogerka pomoże wejść na rynek pracy!

Data dodania: 2017-11-02

Jeśli jesteś kobietą w wieku 18-29 lat i chcesz podjąć pracę, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać albo nie wierzysz, że możesz ją otrzymać - zgłoś się do ZAwodowego ZAprzyjaźniania się! Ewa Furgał, blogerka z "Dziewczyna w spektrum", prowadzi projekt wprowadzania wybranej grupy na rynek pracy w ramach grantu z z inkubatora innowacji społecznych TransferHUB.

Przez pięć miesięcy, od stycznia do maja 2018 roku, będziesz dostawać wsparcie i merytoryczne przygotowanie do podjęcia pracy od podobnej do Ciebie osoby - kobiety z zespołem Aspergera, która pracuje, robi to, co lubi i wie, jak to osiągnąć. Co więcej, będzie to osoba o podobnych zainteresowaniach do Twoich, pracująca w interesującym Cię zawodzie lub branży i mieszkająca blisko Ciebie, możliwe więc, że oprócz pracy zyskasz wartościową relację.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny na blogu Ewy Furgał pn. "Dziewczyna w spektrum", i prześlij go do 10 listopada na mój adres: furgalek@gmail.com. Możesz też wysłać go przez Messengera do Dziewczyny w spektrum. 

Więcej na blogu Dziewczyna w spektrum.

Czytaj także