Włącz standardowy schemat kolorów Włącz kontrastowy schemat kolorów
Mapa serwisu
Kontakt
Serwis bez barier

Wolontariusze kompetencji - rusza nowy konkurs!

Data dodania: 2017-08-31

Jeśli dzielisz się swoją wiedzą wolontariacko to idealny konkurs dla Ciebie. Od 11 września można składać zgłoszenia do pierwszej edycji Nagrody "Człowiek wiedzy i doświadczenia", która odbędzie się jesienią 2017 roku.

Dlaczego taki konkurs?

Wolontariat kompetencji spełnia kluczową rolę w procesie przepływu wiedzy i doświadczenia pomiędzy liderami biznesu a organizacjami pozarządowymi, wspierając wprowadzanie pozytywnych zmiany społecznych. By promować jego rozwój oraz doceniać osoby, które wolontariacko dzielą się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym, Koalicja Prezesi-Wolontariusze wspierana organizacyjnie przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Inwestycje Społeczne, postanowiła przyznać Nagrody "Człowiek wiedzy i doświadczenia".

Kto może być zgłoszony do konkursu?

O tytuł "Człowiek wiedzy i doświadczenia" może starać się osoba, która aktywnie dzieliła się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami w formie wolontariatu w latach 2015, 2016 oraz pierwszej połowie 2017 roku.

Kandydata może zgłosić każda osoba, organizacja pozarządowa lub innego rodzaju instytucja, w której realizowany jest wolontariat kompetencji.

Zgłoszenia wraz z regulaminem są dostępne na stronie dobrybiznes.info i przyjmowane będą od 11 września do 20 października 2017 roku.

Wybór laureatów zostanie ogłoszony w dn. 5 grudnia 2017 roku na V Konferencji Koalicji Prezesi-wolontariusze.

Czytaj także